Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy produktów spożywczych
Rok: 2000
KIT PSZCZELI
Lepka substancja żywiczna o barwie - w zależności od pochodzenia - brunatnej, zielonkawej, pomarańczowej niekiedy czerwonej. Pszczoły zbierają go z pączków niektórych drzew.
Propilis posiada właściwości bakterio - grzybobójczej anestezyjne, dezynfekcyjne, przeciwzapaleniowe, przeciwkozakrzepowe, stymulujące i antybiotyczne.
Pomaga w usuwaniu z organizmu nadmiaru ołowiu, obniża zachorowalność na białaczkę limfotyczną, stymuluje przemianę materii, pomaga w leczeniu reumatologicznego zapalenia stawów kręgosłupa. Przeciwdziała osteoporozie, leczy uszkodzenia układu naczyniowego i wiele innych schorzeń.
Najczęściej stosuje się w postaci roztworów propolisowych 5%, 10%, 15% z alkoholem etylowym, maści propolisowej, czopków, globulek i kremów.

MLECZKO
PSZCZELE
Mleczko pszczele jest wydzieliną gruczołów pszczół karmicielek o dużej wartości odżywczej. Smak mleczka
KIT PSZCZELI<br>Lepka substancja żywiczna o barwie - w zależności od pochodzenia - brunatnej, zielonkawej, pomarańczowej niekiedy czerwonej. Pszczoły zbierają go z pączków niektórych drzew.<br>Propilis posiada właściwości bakterio - grzybobójczej anestezyjne, dezynfekcyjne, przeciwzapaleniowe, przeciwkozakrzepowe, stymulujące i antybiotyczne.<br>Pomaga w usuwaniu z organizmu nadmiaru ołowiu, obniża zachorowalność na białaczkę limfotyczną, stymuluje przemianę materii, pomaga w leczeniu reumatologicznego zapalenia stawów kręgosłupa. Przeciwdziała osteoporozie, leczy uszkodzenia układu naczyniowego i wiele innych schorzeń.<br>Najczęściej stosuje się w postaci roztworów propolisowych 5%, 10%, 15% z alkoholem etylowym, maści propolisowej, czopków, globulek i kremów.<br><br>MLECZKO<br>PSZCZELE<br>Mleczko pszczele jest wydzieliną gruczołów pszczół karmicielek o dużej wartości odżywczej. Smak mleczka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!