Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyków
Rok: 2003
Uzupełni niedobory lipidów, które chronią skórę przed utratą wilgoci i promieniowaniem UV.
Chlorofil pobudza energie skóry, reguluje metabolizm i przyspiesza regenerację. To jemu preparat zawdzięcza naturalny zielony kolor.
Powinnaś co dzień stosować Opticeramid - krem, jeśli regularnie robisz makijaż oczu, a Twoja skora traci elastyczność i ma skłonność do zmarszczek.
Odżywi, pomaga zachować elastyczność, gładkość i odpowiednie nawilżenie, poprawia napięcie delikatnej skóry szyi i dekoltu, która - często zaniedbywana przy codziennej pielęgnacji - starzeje się szybciej niż skora twarzy.
Fitokrem na szyję i dekolt
nawilża odżywia
poprawia jędrność i elastyczność
wygładza zmarszczki
Kompleks Marestil składa się z synergicznie działających składników: fitokolgenu, alg morskich orz
Uzupełni niedobory lipidów, które chronią skórę przed utratą wilgoci i promieniowaniem UV.<br>Chlorofil pobudza energie skóry, reguluje metabolizm i przyspiesza regenerację. To jemu preparat zawdzięcza naturalny zielony kolor.<br>Powinnaś co dzień stosować &lt;name type="prod"&gt;Opticeramid&lt;/&gt; - krem, jeśli regularnie robisz makijaż oczu, a Twoja skora traci elastyczność i ma skłonność do zmarszczek.<br>Odżywi, pomaga zachować elastyczność, gładkość i odpowiednie nawilżenie, poprawia napięcie delikatnej skóry szyi i dekoltu, która - często zaniedbywana przy codziennej pielęgnacji - starzeje się szybciej niż skora twarzy.<br>Fitokrem na szyję i dekolt<br>nawilża odżywia<br>poprawia jędrność i elastyczność<br>wygładza zmarszczki<br>Kompleks Marestil składa się z synergicznie działających składników: fitokolgenu, alg morskich orz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego