Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
Ty, kurwa, ten głos wydałeś!..."
17.06.2002
Polskie drogi czyli stagnacja asfaltyzacji
Chluba Ochli, pokryta ślicznym asfaltem ulica Zielonogórska, ten efekt nadludzkiego wprost wysiłku drogowców, okazał się pierwszym a zarazem ostatnim etapem asfaltyzacji Ochli.
05.2002
Słup słupowi nie równy
Wiele miast masowo nawiedzanych przez turystów ma swoje fontanny, pomniki i inne gadżety, których objęcie czy inny objaw uczucia, na przykład pieniążek, zapewnia powrót w to samo miejsce w przyszłości. Oczywiście obejmuje, całuje i wrzuca szmal do fontanny ten, kto chce wrócić w to samo miejsce, czyli turysta zadowolony.
1.02.2002
Karp po ochlańsku
Wszyscy chyba próbowali już karpia
Ty, kurwa, ten głos wydałeś!..." <br>17.06.2002<br>&lt;tit&gt;Polskie drogi czyli stagnacja &lt;orig&gt;asfaltyzacji&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Chluba Ochli, pokryta ślicznym asfaltem ulica Zielonogórska, ten efekt nadludzkiego wprost wysiłku drogowców, okazał się pierwszym a zarazem ostatnim etapem &lt;orig&gt;asfaltyzacji&lt;/&gt; Ochli.<br>05.2002<br>&lt;tit&gt;Słup słupowi nie równy&lt;/&gt;<br>Wiele miast masowo nawiedzanych przez turystów ma swoje fontanny, pomniki i inne gadżety, których objęcie czy inny objaw uczucia, na przykład pieniążek, zapewnia powrót w to samo miejsce w przyszłości. Oczywiście obejmuje, całuje i wrzuca szmal do fontanny ten, kto chce wrócić w to samo miejsce, czyli turysta zadowolony.<br>1.02.2002<br>&lt;tit&gt;Karp po ochlańsku&lt;/&gt;<br>Wszyscy chyba próbowali już karpia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego