Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 25/02
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
przez dwadzieścia lat hodowli nie udawało się pozyskać jakichkolwiek niespokrewnionych osobników. Toteż wcześniej nadzieje na utrzymanie tego gatunku w Europie były nikłe. Wraz z przybyciem pary takinów dyrekcja ZOO liczy na ich potomstwo. ,,Alf'' jest pierwszym takinem eksponowanym w kraju.
(an)


Przechodzień

UCIECZKA PRZED MROZEM. Panią Katarzynę Dużałkę spotkaliśmy przed pomnikiem Mickiewicza. Długo oczekiwała na siostrę, która wybrała się na prezentację ofert edukacyjnych poznańskich uczelni. Chłód i opady śniegu zniechęciły ją jednak do pozostawania na świeżym powietrzu. Na co dzień pani Katarzyna pracuje jako kierownik restauracji w jednym ze znanych poznańskich lokali.
(is)


Warto studiować

Tłumy młodych ludzi przed Aulą Uniwersytecką
przez dwadzieścia lat hodowli nie udawało się pozyskać jakichkolwiek niespokrewnionych osobników. Toteż wcześniej nadzieje na utrzymanie tego gatunku w Europie były nikłe. Wraz z przybyciem pary &lt;orig&gt;takinów&lt;/&gt; dyrekcja ZOO liczy na ich potomstwo. ,,Alf'' jest pierwszym &lt;orig&gt;takinem&lt;/&gt; eksponowanym w kraju.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(an)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Przechodzień&lt;/&gt;<br><br> UCIECZKA PRZED MROZEM. Panią Katarzynę Dużałkę spotkaliśmy przed pomnikiem Mickiewicza. Długo oczekiwała na siostrę, która wybrała się na prezentację ofert edukacyjnych poznańskich uczelni. Chłód i opady śniegu zniechęciły ją jednak do pozostawania na świeżym powietrzu. Na co dzień pani Katarzyna pracuje jako kierownik restauracji w jednym ze znanych poznańskich lokali.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(is)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Warto studiować&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Tłumy młodych ludzi przed Aulą Uniwersytecką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego