Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 15
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
została z ofiar składanych na tacę przez osoby uczestniczące we Mszy św. w kaplicy na Furmanowej. Natomiast tabernakulum ufundowali Podhalanie z Chicago - Janina i Andrzej Gromadowie przy współudziale Janiny Cebulskiej.
Serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom składa proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Zakopanem, do której należy kaplica - ks. Wojciech Jakubiec z księżmi pomocniczymi oraz Komitet Kaplicy św. Brata Alberta na Furmanowej.
magFajermański ambulans

30 marca Jerzy Owsiak przekazał nowotarskim strażakom kluczyki do nowoczesnego ambulansu Renault Master. To już szesnasta karetka w Polsce ofiarowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, pierwsza - przekazana strażakom.
Podczas krótkiej uroczystości w warszawskim salonie Renault przy Alejach Jerozolimskich Jerzy
została z ofiar składanych na tacę przez osoby uczestniczące we Mszy św. w kaplicy na Furmanowej. Natomiast tabernakulum ufundowali Podhalanie z Chicago - Janina i Andrzej Gromadowie przy współudziale Janiny Cebulskiej.<br>Serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom składa proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Zakopanem, do której należy kaplica - ks. Wojciech Jakubiec z księżmi pomocniczymi oraz Komitet Kaplicy św. Brata Alberta na Furmanowej.<br>&lt;au&gt;mag&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Fajermański ambulans&lt;/tit&gt;<br><br>30 marca Jerzy Owsiak przekazał nowotarskim strażakom kluczyki do nowoczesnego ambulansu Renault Master. To już szesnasta karetka w Polsce ofiarowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, pierwsza - przekazana strażakom.<br>Podczas krótkiej uroczystości w warszawskim salonie Renault przy Alejach Jerozolimskich Jerzy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego