Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
umiejętności zawodowe większości aktorów wystarczają im co najwyżej do grania w tak kiepskich serialach jak np. "Klasa na obcasach".
Hanna z RyniOd redakcji:
Kiedyś o aktorach mówiło się komedianci, co w pełni odpowiadało charakterowi ich pracy. Niestety, odkąd zaczęli publikować poezje, pisać powieści, opowiadać o swoim życiu rodzinnym i popierać polityków, słowo to nabrało zupełnie innego sensu. Śmieszniejszego.Helena Vondrac˙kova być może jest piękną kobietą, ale trudno byłoby mi ją nazwać wielką piosenkarką. Niemniej jednak uważam, że wywiad z nią był sympatyczny, choć niepotrzebnie wytknęliście jej wiek.
Henryk z OlsztynaOd redakcji:
Na pewno większą krzywdę pięknej Helenie wyrządziła
umiejętności zawodowe większości aktorów wystarczają im co najwyżej do grania w tak kiepskich serialach jak np. "Klasa na obcasach".<br>&lt;au&gt;Hanna z Ryni&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;au&gt;Od redakcji:&lt;/&gt;<br>Kiedyś o aktorach mówiło się komedianci, co w pełni odpowiadało charakterowi ich pracy. Niestety, odkąd zaczęli publikować poezje, pisać powieści, opowiadać o swoim życiu rodzinnym i popierać polityków, słowo to nabrało zupełnie innego sensu. Śmieszniejszego.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter" sex="m"&gt;<br><br>Helena Vondrac˙kova być może jest piękną kobietą, ale trudno byłoby mi ją nazwać wielką piosenkarką. Niemniej jednak uważam, że wywiad z nią był sympatyczny, choć niepotrzebnie wytknęliście jej wiek.<br>&lt;au&gt;Henryk z Olsztyna&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;au&gt;Od redakcji:&lt;/&gt;<br>Na pewno większą krzywdę pięknej Helenie wyrządziła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego