Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 35
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
z nich przedstawia stare lokomotywy z buchającą parą na tle gór. Wszystkie w bajecznych kolorach. Grand Prix konkursu otrzymała ośmioletnia Dagmara Rosik z "Jutrzenki". Młodej laureatce i jej rodzicom zafundowano kilkudniowy pobyt nad morzem i przejazd w obie strony.
jofO podhalańskich kościołach

Oficyna Podhalańska Związku Podhalan wydała kolejną publikację popularnonaukową. Jest nią praca Andrzeja Skorupy "Zabytkowe kościoły Skalnego Podhala"

Półtora miesiąca temu ukazało się, niestety ostatnie już wydawnictwo Oficyny Podhalańskiej. Po dziesięciu latach Związek Podhalan zrezygnował z działalności wydawniczej. Tym razem - po "Zabytkowych kościołach Polskiego Spisza", "Kościołach pienińskich" i "Kościołach Polskiej Orawy" - przyszła kolej na "Zabytkowe kościoły Skalnego Podhala". Autorem
z nich przedstawia stare lokomotywy z buchającą parą na tle gór. Wszystkie w bajecznych kolorach. Grand Prix konkursu otrzymała ośmioletnia Dagmara Rosik z "Jutrzenki". Młodej laureatce i jej rodzicom zafundowano kilkudniowy pobyt nad morzem i przejazd w obie strony.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;O podhalańskich kościołach&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Oficyna Podhalańska Związku Podhalan wydała kolejną publikację popularnonaukową. Jest nią praca Andrzeja Skorupy "Zabytkowe kościoły Skalnego Podhala"&lt;/&gt;<br><br>Półtora miesiąca temu ukazało się, niestety ostatnie już wydawnictwo Oficyny Podhalańskiej. Po dziesięciu latach Związek Podhalan zrezygnował z działalności wydawniczej. Tym razem - po "Zabytkowych kościołach Polskiego Spisza", "Kościołach pienińskich" i "Kościołach Polskiej Orawy" - przyszła kolej na "Zabytkowe kościoły Skalnego Podhala". Autorem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!