Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w sprawie 18 celników z przejścia granicznego w Kołbaskowie, oskarżonych o poświadczenie nieprawdy w dokumentach dotyczących fikcyjnego eksportu cukru.
Celnicy, którzy dokonywali fikcyjnych odpraw, otrzymali blisko 860 tys. zł łapówek. Straty Skarbu Państwa szacuje się na 1 mln. 700 tys. zł.
(pap)Inteligencja jest dobrym dodatkiem

Obecnie publikacje fachowe i popularnonaukowe opatrzone są tytułami: "Wykształcone kobiety najlepsze w miłości", "Im wyższe IQ - tym lepsza partnerka."

Leszek Mazan patrz str. 6Chick zagrał w stolicy

Wybitny pianista Jazzowy, Chick Corea, zagrał w Filharmonii narodowej STR. 10Policjanci aresztowali złodziei stulecia

Wrocław Dwóch mężczyzn i kobietę z Dolnego Śląska, podejrzanych o kradzież 26
w sprawie 18 celników z przejścia granicznego w Kołbaskowie, oskarżonych o poświadczenie nieprawdy w dokumentach dotyczących fikcyjnego eksportu cukru.<br>Celnicy, którzy dokonywali fikcyjnych odpraw, otrzymali blisko 860 tys. zł łapówek. Straty Skarbu Państwa szacuje się na 1 mln. 700 tys. zł.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Inteligencja jest dobrym dodatkiem&lt;/&gt;<br><br>Obecnie publikacje fachowe i popularnonaukowe opatrzone są tytułami: "Wykształcone kobiety najlepsze w miłości", "Im wyższe IQ - tym lepsza partnerka."<br><br>&lt;au&gt;Leszek Mazan patrz str. 6&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Chick zagrał w stolicy&lt;/&gt;<br><br>Wybitny pianista Jazzowy, Chick Corea, zagrał w Filharmonii narodowej STR. 10&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Policjanci aresztowali złodziei stulecia&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wrocław&lt;/&gt; Dwóch mężczyzn i kobietę z Dolnego Śląska, podejrzanych o kradzież 26
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!