Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
stawiają przede wszystkim na praktyczną wartość informacji i porad w nim zawartych. Na temat wszystkich omawianych problemów będzie można przeczytać więcej na specjalnych stronach internetowych. Wieczorem przewidywany jest godzinny fachowy program przeznaczony dla lekarzy i pielęgniarek.

Z kasetowego zapisu już gotowych do emisji programów wynika, że nowy kanał ma charakter popularnonaukowy, edukacyjny i poradnikowy. Wachlarz tematów jest wyjątkowo szeroki: od jogi i tańca brzucha poprzez sekrety długowieczności i tajemnice ludzkiego genomu do odkryć tzw. cybermedycyny. Stopniowo ramówka kanału będzie zawierała coraz więcej wiadomości z placówek medycznych w Polsce. - Będziemy tam, gdzie odbędzie się nowatorska operacja lub zdarzy się coś ciekawego - mówi
stawiają przede wszystkim na praktyczną wartość informacji i porad w nim zawartych. Na temat wszystkich omawianych problemów będzie można przeczytać więcej na specjalnych stronach internetowych. Wieczorem przewidywany jest godzinny fachowy program przeznaczony dla lekarzy i pielęgniarek.<br><br>Z kasetowego zapisu już gotowych do emisji programów wynika, że nowy kanał ma charakter popularnonaukowy, edukacyjny i poradnikowy. Wachlarz tematów jest wyjątkowo szeroki: od jogi i tańca brzucha poprzez sekrety długowieczności i tajemnice ludzkiego genomu do odkryć tzw. cybermedycyny. Stopniowo ramówka kanału będzie zawierała coraz więcej wiadomości z placówek medycznych w Polsce. - Będziemy tam, gdzie odbędzie się nowatorska operacja lub zdarzy się coś ciekawego - mówi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!