Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2004
złotówkami, pomagają w samodzielnym wypracowywaniu dochodów, wprowadzają w dorosły świat bankowości. Realizacja tego programu nie byłaby możliwa bez zaangażowania nauczycieli mających poczucie sensu swojej pracy.
KREDYT "ZIMA Z PKO BANKIEM POLSKIM"
Plus gdy mróz
Gdy temperatura wydatków rośnie, weź Kredyt "Zima z PKO Bankiem Polskim". Z nim będzie to najcieplejsza pora roku, bo od spełnionych marzen robi się gorąco, prawda? Wymarzone ferie dla dzieci, ulubione stoki narciarskie, a może karnawał gdzieś na egzotycznej plaży. To zależy od Ciebie. Możesz mierzyć wysoko, bo obniżyliśmy oprocentowanie. Weź kredyt i bierz z zimy same plusy!
PKO BANK POLSKI Blisko Ciebie
złotówkami, pomagają w samodzielnym wypracowywaniu dochodów, wprowadzają w dorosły świat bankowości. Realizacja tego programu nie byłaby możliwa bez zaangażowania nauczycieli mających poczucie sensu swojej pracy.<br>KREDYT "ZIMA Z &lt;name type="org"&gt;PKO&lt;/&gt; BANKIEM POLSKIM"<br>Plus gdy mróz<br>Gdy temperatura wydatków rośnie, weź Kredyt "Zima z &lt;name type="org"&gt;PKO&lt;/&gt; Bankiem Polskim". Z nim będzie to najcieplejsza pora roku, bo od spełnionych marzen robi się gorąco, prawda? Wymarzone ferie dla dzieci, ulubione stoki narciarskie, a może karnawał gdzieś na egzotycznej plaży. To zależy od Ciebie. Możesz mierzyć wysoko, bo obniżyliśmy oprocentowanie. Weź kredyt i bierz z zimy same plusy!<br>&lt;name type="org"&gt;PKO&lt;/&gt; BANK POLSKI Blisko Ciebie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego