Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 1
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
przytulnie, wręcz domowo. W wyposażeniu znalazło się też nowoczesne łóżko francuskie, które umożliwia porody w różnych pozycjach.
W trakcie porodu kobieta będzie mogła korzystać też ze specjalistycznych piłek pomagających w relaksacji. Sala ma własną łazienkę i ubikację.
Dr Hubert Wolski zapewnia, że jest także odpowiednio przeszkolona kadra medyczna przygotowana do porodów rodzinnych oraz porodów w różnych pozycjach.
Podobnie jak w sąsiednich szpitalach - w Zakopanem i Rabce, za poród rodzinny trzeba zapłacić 300 zł. Pieniądze te zostaną na oddziale. Przydadzą się, ponieważ to jeszcze nie koniec inwestycji. Kolejnym marzeniem szefostwa oddziału jest zakup wanny umożliwiającej porody w wodzie.
Środowe uroczystości zaszczycił prof. Rudolf
przytulnie, wręcz domowo. W wyposażeniu znalazło się też nowoczesne łóżko francuskie, które umożliwia porody w różnych pozycjach. <br>W trakcie porodu kobieta będzie mogła korzystać też ze specjalistycznych piłek pomagających w relaksacji. Sala ma własną łazienkę i ubikację.<br>Dr Hubert Wolski zapewnia, że jest także odpowiednio przeszkolona kadra medyczna przygotowana do porodów rodzinnych oraz porodów w różnych pozycjach. <br>Podobnie jak w sąsiednich szpitalach - w Zakopanem i Rabce, za poród rodzinny trzeba zapłacić 300 zł. Pieniądze te zostaną na oddziale. Przydadzą się, ponieważ to jeszcze nie koniec inwestycji. Kolejnym marzeniem szefostwa oddziału jest zakup wanny umożliwiającej porody w wodzie.<br>Środowe uroczystości zaszczycił prof. Rudolf
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego