Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 22
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Za nim wyruszyli w drogę pozostali uczestnicy otwarcia.
- Ta kolejka to wyraz odkłamania rzekomego konfliktu pomiędzy władzą samorządową, a państwową, której podlega PKL - mówił podczas ceremonii otwarcia poseł Kazimierz Sas.
fig.Poetycki poród

Zakopiański szpital jako jedyny w okolicy umożliwia kobietom poród w wybranej pozycji. W przytulnej nowo oddanej sali porodów rodzinnych kobiety mogą też relaksować się w wannie. Beata Watychowicz - inicjatorka wszelkich rewolucyjnych zmian w zakopiańskim szpitalu, zapowiada wraz z ordynatorem oddziału położniczego Bogusławem Wiesiołkiem kolejne nowości - porody w domu i możliwość porodów w wodzie.
Kolorowe zasłony z Ikei, ratanowe fotele, kwiaty i obrazki na ścianie powodują, że słoneczny pokój zupełnie
Za nim wyruszyli w drogę pozostali uczestnicy otwarcia.<br>- Ta kolejka to wyraz odkłamania rzekomego konfliktu pomiędzy władzą samorządową, a państwową, której podlega PKL - mówił podczas ceremonii otwarcia poseł Kazimierz Sas.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Poetycki poród&lt;/tit&gt;<br><br>Zakopiański szpital jako jedyny w okolicy umożliwia kobietom poród w wybranej pozycji. W przytulnej nowo oddanej sali porodów rodzinnych kobiety mogą też relaksować się w wannie. Beata Watychowicz - inicjatorka wszelkich rewolucyjnych zmian w zakopiańskim szpitalu, zapowiada wraz z ordynatorem oddziału położniczego Bogusławem Wiesiołkiem kolejne nowości - porody w domu i możliwość porodów w wodzie.<br>Kolorowe zasłony z Ikei, ratanowe fotele, kwiaty i obrazki na ścianie powodują, że słoneczny pokój zupełnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego