Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
rodziców zobowiązaniem w formie dodatkowych zajęć dydaktycznych, ujętych w planie lekcji (po powrocie nauczycielki do pracy).
Po piąte: faktycznie nauka odbywała się we wskazanych pomieszczeniach, ze względu na trwające jeszcze po rozpoczęciu roku szkolnego prace remontowe. Zależało nam przy tym na wydatnej poprawie warunków nauki w szkole, czyli czymś co potocznie nazywane jest dobrem dziecka. Przedłużający się remont wynikał przy tym nie ze złej organizacji, a zbyt późno otrzymanej z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu dotacji na remont, o którą szkoła ubiegała się w MENiS już od miesiąca lutego.
Po szóste: na zarzut skierowany bezpośrednio do dyrektora, że otrzymuje on najwyższe
rodziców zobowiązaniem w formie dodatkowych zajęć dydaktycznych, ujętych w planie lekcji (po powrocie nauczycielki do pracy). <br>Po piąte: faktycznie nauka odbywała się we wskazanych pomieszczeniach, ze względu na trwające jeszcze po rozpoczęciu roku szkolnego prace remontowe. Zależało nam przy tym na wydatnej poprawie warunków nauki w szkole, czyli czymś co potocznie nazywane jest dobrem dziecka. Przedłużający się remont wynikał przy tym nie ze złej organizacji, a zbyt późno otrzymanej z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu dotacji na remont, o którą szkoła ubiegała się w MENiS już od miesiąca lutego. <br>Po szóste: na zarzut skierowany bezpośrednio do dyrektora, że otrzymuje on najwyższe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego