Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna Śląska
Nr: 9/12
Miejsce wydania: Katowice
Rok: 1997
poprzedzających datę złożenia wniosku o przyznanie dodatku nie przekracza 150 proc. najniższej emerytury w gospodarstwie jednoosobowym i 100 proc. w gosp. wieloosobowym. Od 1 września tego roku najniższa emerytura wynosi 374,63 zł (Monitor Polski nr 53 poz. 510).


Kto pod kim kopiuje?

Prywatna firma z Gliwic od miesiąca kopiuje poufne dane z komputerów PZU. Czy klienci Zakładu powinni ubezpieczyć się od przekopiowania?

GLIWICE, WARSZAWA. Od listopada w oddziałach i filiach PZU w całej Polsce prywatna firma CERPO kopiowała poufne informacje dotyczące prywatnych klientów PZU, właścicieli samochodów oraz instytucji ubezpieczających tu swoje wozy. O "błyskawicznej akcji" kopiowania baz danych doniosło w
poprzedzających datę złożenia wniosku o przyznanie dodatku nie przekracza 150 proc. najniższej emerytury w gospodarstwie jednoosobowym i 100 proc. w gosp. wieloosobowym. Od 1 września tego roku najniższa emerytura wynosi 374,63 zł (Monitor Polski nr 53 poz. 510).&lt;/&gt;<br> <br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kto pod kim kopiuje?&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Prywatna firma z Gliwic od miesiąca kopiuje poufne dane z komputerów PZU. Czy klienci Zakładu powinni ubezpieczyć się od przekopiowania?&lt;/&gt;<br><br>GLIWICE, WARSZAWA. Od listopada w oddziałach i filiach PZU w całej Polsce prywatna firma CERPO kopiowała poufne informacje dotyczące prywatnych klientów PZU, właścicieli samochodów oraz instytucji ubezpieczających tu swoje wozy. O "błyskawicznej akcji" kopiowania baz danych doniosło w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!