Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna Śląska
Nr: 9/12
Miejsce wydania: Katowice
Rok: 1997
wynosi 374,63 zł (Monitor Polski nr 53 poz. 510).


Kto pod kim kopiuje?

Prywatna firma z Gliwic od miesiąca kopiuje poufne dane z komputerów PZU. Czy klienci Zakładu powinni ubezpieczyć się od przekopiowania?

GLIWICE, WARSZAWA. Od listopada w oddziałach i filiach PZU w całej Polsce prywatna firma CERPO kopiowała poufne informacje dotyczące prywatnych klientów PZU, właścicieli samochodów oraz instytucji ubezpieczających tu swoje wozy. O "błyskawicznej akcji" kopiowania baz danych doniosło w obszernej publikacji wczorajsze "Życie". Z komputerów wyciągnięto ponoć dane osobowe właścicieli, informacje dotyczące pojazdu i warunków ubezpieczenia. Pakiet takich informacji ma potężną, wymierną w złotówkach wartość.

Zgodę na kopiowanie
wynosi 374,63 zł (Monitor Polski nr 53 poz. 510).&lt;/&gt;<br> <br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kto pod kim kopiuje?&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Prywatna firma z Gliwic od miesiąca kopiuje poufne dane z komputerów PZU. Czy klienci Zakładu powinni ubezpieczyć się od przekopiowania?&lt;/&gt;<br><br>GLIWICE, WARSZAWA. Od listopada w oddziałach i filiach PZU w całej Polsce prywatna firma CERPO kopiowała poufne informacje dotyczące prywatnych klientów PZU, właścicieli samochodów oraz instytucji ubezpieczających tu swoje wozy. O "błyskawicznej akcji" kopiowania baz danych doniosło w obszernej publikacji wczorajsze "Życie". Z komputerów wyciągnięto ponoć dane osobowe właścicieli, informacje dotyczące pojazdu i warunków ubezpieczenia. Pakiet takich informacji ma potężną, wymierną w złotówkach wartość.<br><br>Zgodę na kopiowanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego