Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 03.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
stosunki Polski z jej najważniejszymi partnerami w Unii.

Ostatnie wydarzenia w polityce świadczą o rozczarowaniu Zachodu Rosją. Prezydent Bush, który w ubiegłym roku w Camp David chwalił Putina za wizję "demokracji, wolności i rządów prawa", nie wypowiada się już tak entuzjastycznie o dokonaniach Moskwy na tym polu. Komisja Europejska opublikowała poufny, krytyczny raport o stosunkach z Rosją, ale co innego Komisja, a co innego polityka poszczególnych państw członkowskich, z których każde pojedynczo stara się jak może o najlepsze stosunki z wielkim niedźwiedziem. Polityka Unii powinna być na pewno bardziej solidarna.

Czy Rosja pasuje do świata zachodniego? Czy bardziej jej po drodze
stosunki Polski z jej najważniejszymi partnerami w Unii.<br><br>Ostatnie wydarzenia w polityce świadczą o rozczarowaniu Zachodu Rosją. Prezydent Bush, który w ubiegłym roku w Camp David chwalił Putina za wizję "demokracji, wolności i rządów prawa", nie wypowiada się już tak entuzjastycznie o dokonaniach Moskwy na tym polu. Komisja Europejska opublikowała poufny, krytyczny raport o stosunkach z Rosją, ale co innego Komisja, a co innego polityka poszczególnych państw członkowskich, z których każde pojedynczo stara się jak może o najlepsze stosunki z wielkim niedźwiedziem. Polityka Unii powinna być na pewno bardziej solidarna.<br><br>Czy Rosja pasuje do świata zachodniego? Czy bardziej jej po drodze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!