Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 03.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
stosunki Polski z jej najważniejszymi partnerami w Unii.

Ostatnie wydarzenia w polityce świadczą o rozczarowaniu Zachodu Rosją. Prezydent Bush, który w ubiegłym roku w Camp David chwalił Putina za wizję "demokracji, wolności i rządów prawa", nie wypowiada się już tak entuzjastycznie o dokonaniach Moskwy na tym polu. Komisja Europejska opublikowała poufny, krytyczny raport o stosunkach z Rosją, ale co innego Komisja, a co innego polityka poszczególnych państw członkowskich, z których każde pojedynczo stara się jak może o najlepsze stosunki z wielkim niedźwiedziem. Polityka Unii powinna być na pewno bardziej solidarna.

Czy Rosja pasuje do świata zachodniego? Czy bardziej jej po drodze
stosunki Polski z jej najważniejszymi partnerami w Unii.<br><br>Ostatnie wydarzenia w polityce świadczą o rozczarowaniu Zachodu Rosją. Prezydent Bush, który w ubiegłym roku w Camp David chwalił Putina za wizję "demokracji, wolności i rządów prawa", nie wypowiada się już tak entuzjastycznie o dokonaniach Moskwy na tym polu. Komisja Europejska opublikowała poufny, krytyczny raport o stosunkach z Rosją, ale co innego Komisja, a co innego polityka poszczególnych państw członkowskich, z których każde pojedynczo stara się jak może o najlepsze stosunki z wielkim niedźwiedziem. Polityka Unii powinna być na pewno bardziej solidarna.<br><br>Czy Rosja pasuje do świata zachodniego? Czy bardziej jej po drodze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!