Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
prowizji.
Dla Twojej wygody bardzo dobrze oznaczyliśmy nasze bankomaty. Na świecących kasetonach umieszczone są informacje słowno-graficzne. Nie będziesz miał wątpliwości, że jest to bankomat Kredyt Banku PBI S.A.

Co to jest PIN?
Jest to, poza kartą, dodatkowy bezpieczny klucz do Twoich pieniędzy!
Otrzymałeś go, w specjalnej kopercie, jako poufny czterocyfrowy numer (ang. Personal Identification Number). Kod ten jest znany tylko Tobie i nie możesz go ujawniać innym osobom.
PIN jest potrzebny podczas posługiwania się kartą w bankomatach i niektórych EPOS-ach. Jest to także Twój elektroniczny podpis, bez którego nie wypłacisz gotówki. Byłoby dobrze, gdybyś pamiętał Swój PIN, a
prowizji.<br>Dla Twojej wygody bardzo dobrze oznaczyliśmy nasze bankomaty. Na świecących kasetonach umieszczone są informacje słowno-graficzne. Nie będziesz miał wątpliwości, że jest to bankomat Kredyt Banku PBI S.A.<br><br>&lt;tit&gt;Co to jest PIN?&lt;/&gt;<br>Jest to, poza kartą, dodatkowy bezpieczny klucz do Twoich pieniędzy!<br>Otrzymałeś go, w specjalnej kopercie, jako poufny czterocyfrowy numer (ang. Personal Identification Number). Kod ten jest znany tylko Tobie i nie możesz go ujawniać innym osobom.<br>PIN jest potrzebny podczas posługiwania się kartą w bankomatach i niektórych EPOS-ach. Jest to także Twój elektroniczny podpis, bez którego nie wypłacisz gotówki. Byłoby dobrze, gdybyś pamiętał Swój PIN, a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!