Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
bankowej usługi telefonicznej TELESERWIS Banku Pekao SA." Dyspozycja ta jest dostępna we wszystkich jednostkach Banku. Po złożeniu dyspozycji wybiorą Państwo swój własny czterocyfrowy numer identyfikacyjny, tzw. telekod. Następnie wprowadzą go Państwo do systemu informatycznego Banku. Numer ten będzie służył Państwa identyfikacji w momencie połączenia telefonicznego z Bankiem.

Telekod ma charakter poufny. Znany jest wyłącznie osobie, która go wybrała. Dla bezpieczeństwa informacji o stanie rachunku prosimy nie podawać ustalonego numeru innym osobom.

Z TELESERWISU mogą korzystać osoby, które posiadają w Banku Pekao SA rachunek bieżący w złotych lub Eurokonto.
Opłata za korzystanie z TELESERWISU jest pobierana przez Bank, zgodnie z Państwa dyspozycją
bankowej usługi telefonicznej TELESERWIS Banku Pekao SA." Dyspozycja ta jest dostępna we wszystkich jednostkach Banku. Po złożeniu dyspozycji wybiorą Państwo swój własny czterocyfrowy numer identyfikacyjny, tzw. telekod. Następnie wprowadzą go Państwo do systemu informatycznego Banku. Numer ten będzie służył Państwa identyfikacji w momencie połączenia telefonicznego z Bankiem.<br><br>Telekod ma charakter poufny. Znany jest wyłącznie osobie, która go wybrała. Dla bezpieczeństwa informacji o stanie rachunku prosimy nie podawać ustalonego numeru innym osobom.<br><br>Z TELESERWISU mogą korzystać osoby, które posiadają w Banku Pekao SA rachunek bieżący w złotych lub Eurokonto.<br>Opłata za korzystanie z TELESERWISU jest pobierana przez Bank, zgodnie z Państwa dyspozycją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego