Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
stanie Waszyngton. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach został aresztowany. Śledczym pewnie nie było trudno trafić na jego trop, bo wszystkie niebezpieczne strony w Internecie są kontrolowane. Niedoszły szpieg został osadzony w wojskowym areszcie w swojej bazie. - Zostanie mu postawiony zarzut pomagania wrogowi przez poszukiwanie kontaktu z nim i próby przekazania poufnych informacji - powiedział płk Stephen Berger z Fort Lewis.
Anderson to drugi po kpt. Jamesie Lee (35 l.) żołnierz USA wyznania muzułmańskiego, który będzie oskarżony o szpiegostwo wojskowe.
TP


SLD przed rozpadem
Izabella Sierakowska: Miller musi odejść; Wiesław Kaczmarek: notowania SLD dalej będą spadać; Sierakowska: jak spadniemy poniżej 5 proc., trzeba
stanie &lt;name type="place"&gt;Waszyngton&lt;/&gt;. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach został aresztowany. Śledczym pewnie nie było trudno trafić na jego trop, bo wszystkie niebezpieczne strony w Internecie są kontrolowane. Niedoszły szpieg został osadzony w wojskowym areszcie w swojej bazie. &lt;q&gt;- Zostanie mu postawiony zarzut pomagania wrogowi przez poszukiwanie kontaktu z nim i próby przekazania poufnych informacji&lt;/&gt; - powiedział &lt;name type="person"&gt;płk Stephen Berger&lt;/&gt; z &lt;name type="person"&gt;Fort Lewis&lt;/&gt;.<br>&lt;name type="person"&gt;Anderson&lt;/&gt; to drugi po &lt;name type="person"&gt;kpt. Jamesie Lee&lt;/&gt; (35 l.) żołnierz &lt;name type="place"&gt;USA&lt;/&gt; wyznania muzułmańskiego, który będzie oskarżony o szpiegostwo wojskowe.<br>&lt;au&gt;TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;SLD przed rozpadem&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Izabella Sierakowska: Miller musi odejść; Wiesław Kaczmarek: notowania SLD dalej będą spadać; Sierakowska: jak spadniemy poniżej 5 proc., trzeba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!