Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
że
"...pojedyncze przypadki osób, które ujawniły swoje poufne dane dostępu do rachunku, zostały wyjaśnione".

Citibank Handlowy od kilku miesięcy wysyła do swoich klientów wraz z wyciągami z rachunku listy ostrzegające przed próbami wyłudzania danych osobowych i apelujące o czujność. Prosi o nadsyłanie podejrzanych maili i informowanie o wszelkich próbach wyłudzenia poufnych danych.

Inne banki są bardziej szczere. m-Bank przyznaje, że miał już dwukrotnie problemy z phishingiem. Ostatnio miesiąc temu.

- Strona była podrobiona dość nieudolnie - zapewnia Szymon Midera z m-Banku. - Nikt z naszych klientów nie został poszkodowany.

Banki internetowe ostrzegając swych klientów przed phishingiem jednocześnie uspokajają, że stosowane przez nie
że<br>"...pojedyncze przypadki osób, które ujawniły swoje poufne dane dostępu do rachunku, zostały wyjaśnione".<br><br>Citibank Handlowy od kilku miesięcy wysyła do swoich klientów wraz z wyciągami z rachunku listy ostrzegające przed próbami wyłudzania danych osobowych i apelujące o czujność. Prosi o nadsyłanie podejrzanych maili i informowanie o wszelkich próbach wyłudzenia poufnych danych.<br><br>Inne banki są bardziej szczere. m-Bank przyznaje, że miał już dwukrotnie problemy z &lt;orig&gt;phishingiem&lt;/&gt;. Ostatnio miesiąc temu.<br><br>- Strona była podrobiona dość nieudolnie - zapewnia Szymon Midera z m-Banku. - Nikt z naszych klientów nie został poszkodowany.<br><br>Banki internetowe ostrzegając swych klientów przed &lt;orig&gt;phishingiem&lt;/&gt; jednocześnie uspokajają, że stosowane przez nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego