Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
www.lycos.com/travel). Możesz tu dokonać rezerwacji zarówno biletów lotniczych, jak i hotelu. Oczywiście będzie ci do tego potrzebna twoja karta kredytowa.
Pamiętaj, by nie podawać swojego numeru karty kredytowej na stronie, która nie jest odpowiednio zabezpieczona (SECURE SITE). Jeżeli w trakcie rezerwacji nie pojawia się ostrzeżenie przed wpisywaniem poufnych danych, natychmiast zatrzymaj całą procedurę.
Gdzie pojeździć konno w Bieszczadach?
Na polskich stronach www znajdziesz szeroki wybór ofert wypoczynku w kraju. Nawet najmniejsze turystyczne miejscowości i górskie schroniska przedstawiają tu swoje propozycje.
Godny polecenia twojej uwadze jest obszerny turystyczny serwis informacyjny: www.turysta.com.pl, gdzie zamieszczono ponad 8000 ofert
www.lycos.com/travel). Możesz tu dokonać rezerwacji zarówno biletów lotniczych, jak i hotelu. Oczywiście będzie ci do tego potrzebna twoja karta kredytowa. <br>Pamiętaj, by nie podawać swojego numeru karty kredytowej na stronie, która nie jest odpowiednio zabezpieczona (SECURE SITE). Jeżeli w trakcie rezerwacji nie pojawia się ostrzeżenie przed wpisywaniem poufnych danych, natychmiast zatrzymaj całą procedurę. <br>Gdzie pojeździć konno w Bieszczadach?<br>Na polskich stronach www znajdziesz szeroki wybór ofert wypoczynku w kraju. Nawet najmniejsze turystyczne miejscowości i górskie schroniska przedstawiają tu swoje propozycje. <br>Godny polecenia twojej uwadze jest obszerny turystyczny serwis informacyjny: www.turysta.com.pl, gdzie zamieszczono ponad 8000 ofert
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego