Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
www.lycos.com/travel). Możesz tu dokonać rezerwacji zarówno biletów lotniczych, jak i hotelu. Oczywiście będzie ci do tego potrzebna twoja karta kredytowa.
Pamiętaj, by nie podawać swojego numeru karty kredytowej na stronie, która nie jest odpowiednio zabezpieczona (SECURE SITE). Jeżeli w trakcie rezerwacji nie pojawia się ostrzeżenie przed wpisywaniem poufnych danych, natychmiast zatrzymaj całą procedurę.
Gdzie pojeździć konno w Bieszczadach?
Na polskich stronach www znajdziesz szeroki wybór ofert wypoczynku w kraju. Nawet najmniejsze turystyczne miejscowości i górskie schroniska przedstawiają tu swoje propozycje.
Godny polecenia twojej uwadze jest obszerny turystyczny serwis informacyjny: www.turysta.com.pl, gdzie zamieszczono ponad 8000 ofert
www.lycos.com/travel). Możesz tu dokonać rezerwacji zarówno biletów lotniczych, jak i hotelu. Oczywiście będzie ci do tego potrzebna twoja karta kredytowa. <br>Pamiętaj, by nie podawać swojego numeru karty kredytowej na stronie, która nie jest odpowiednio zabezpieczona (SECURE SITE). Jeżeli w trakcie rezerwacji nie pojawia się ostrzeżenie przed wpisywaniem poufnych danych, natychmiast zatrzymaj całą procedurę. <br>Gdzie pojeździć konno w Bieszczadach?<br>Na polskich stronach www znajdziesz szeroki wybór ofert wypoczynku w kraju. Nawet najmniejsze turystyczne miejscowości i górskie schroniska przedstawiają tu swoje propozycje. <br>Godny polecenia twojej uwadze jest obszerny turystyczny serwis informacyjny: www.turysta.com.pl, gdzie zamieszczono ponad 8000 ofert
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!