Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2922
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Po czacie pytam Piotra o plany.
- Plany oczywiście są. Nie po to siedziałem trzy miesiące w domu WB, żeby wrócić do normalnego życia. Moja twarz jest bardzo znana. Codziennie byłem w telewizji cztery godziny. Znacznie więcej niż większość aktorów w Polsce. Jestem jednym z najbardziej znanych ludzi w Polsce. Taka prawda.
- Masz jakieś propozycje?
- Dwa tygodnie temu wyszedłem z programu, tak że tych propozycji nie ma zbyt wiele. Na razie czekam, aż będzie ich więcej. Jestem teraz strasznie zajęty. Śpię średnio cztery godziny na dobę. Potem są wywiady, media, spotkania charytatywne z dziećmi. Dzisiaj z moimi klubowymi braćmi jadę do Warszawy
Po czacie pytam Piotra o plany.<br>- &lt;who3&gt;Plany oczywiście są. Nie po to siedziałem trzy miesiące w domu WB, żeby wrócić do normalnego życia. Moja twarz jest bardzo znana. Codziennie byłem w telewizji cztery godziny. Znacznie więcej niż większość aktorów w Polsce. Jestem jednym z najbardziej znanych ludzi w Polsce. Taka prawda.&lt;/&gt;<br>- &lt;who4&gt;Masz jakieś propozycje?&lt;/&gt;<br>- &lt;who3&gt;Dwa tygodnie temu wyszedłem z programu, tak że tych propozycji nie ma zbyt wiele. Na razie czekam, aż będzie ich więcej. Jestem teraz strasznie zajęty. Śpię średnio cztery godziny na dobę. Potem są wywiady, media, spotkania charytatywne z dziećmi. Dzisiaj z moimi klubowymi braćmi jadę do Warszawy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!