Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: rozmowa młodzieży o pracy, komputerze, szkole, relacjach międzyludzkich
Rok powstania: 2001
są takie spodnie bardziej lumpy. Normalnie do tego to się zakłada ładniejsze buty, ładniejsze spodnie...
W sumie masz rację! Lumpy!

Ja też je lubię, ale to nie są, to nie są ładne spodnie, to są takie, wiesz, na podróż...
E tam...
Ale ładne są takie eleganckie, z kancikiem, takie lubię, prawda?
Właśnie mi się podobają takie, żeby były lekkie pompy.
No, takie szersze trochę, nie?
bardzo pasuje marynarka.
Wiem.
Jakbym ci ściągnął zdjęcia, jak
Tak?
No.

Fajna, fajna ta jest. Podoba mi się.
A wiesz, za ile ją kupiłem?
Uważaj, tam, tam pająk gdzieś
Wiesz, wiesz, za ile ją kupiłem, tę
są takie spodnie bardziej lumpy. Normalnie do tego to się zakłada ładniejsze buty, ładniejsze spodnie...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;W sumie masz rację! &lt;vocal desc="laugh"&gt; Lumpy! &lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ja też je lubię, ale to nie są, to nie są ładne spodnie, to są takie, wiesz, na podróż...&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;E tam...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ale ładne są takie eleganckie, z kancikiem, takie lubię, prawda?&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Właśnie mi się podobają takie, &lt;gap&gt; żeby były lekkie pompy.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No, takie szersze trochę, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;&lt;gap&gt; bardzo pasuje marynarka.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Wiem.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Jakbym ci ściągnął zdjęcia, jak &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak?&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;who1&gt;Fajna, fajna ta jest. Podoba mi się.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;&lt;overlap&gt;A wiesz, za ile ją kupiłem?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;&lt;overlap&gt;Uważaj, tam, tam pająk gdzieś &lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Wiesz, wiesz, za ile ją kupiłem, tę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!