Typ tekstu: Książka
Autor: Piątkowska Monika, Talko Leszek
Tytuł: Talki w wielkim mieście
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2001
deponuję w twoich rękach, czytelniku. Jeśli zobaczysz w księgarni dwie powieści zatytułowane Taniec z wężem, nie miej wątpliwości, którą kupić. Nie pisz do mnie, że powinniśmy z Edziem połączyć wysiłki. Nie z tym beztalenciem, który na dodatek stał dalej od staruszka. Poza tym Krzyżaków też miały kręcić dwie ekipy, więc precedens już był.
Gdyby się okazało, że zginąłem w tajemniczych okolicznościach, popełniając samobójstwo przez zakatowanie się, to nie miejcie wątpliwości, że stoi za tym Edzio. On jest gotów na wszystko, żeby ukraść komuś dobry, dochodowy pomysł.
Fachowiec wczesną porą
- umów się dotrzymuje. Oto wskazanie, którym - jak naiwnie sądziłem - kieruje się rzesza
deponuję w twoich rękach, czytelniku. Jeśli zobaczysz w księgarni dwie powieści zatytułowane Taniec z wężem, nie miej wątpliwości, którą kupić. Nie pisz do mnie, że powinniśmy z Edziem połączyć wysiłki. Nie z tym beztalenciem, który na dodatek stał dalej od staruszka. Poza tym Krzyżaków też miały kręcić dwie ekipy, więc precedens już był. <br>Gdyby się okazało, że zginąłem w tajemniczych okolicznościach, popełniając samobójstwo przez zakatowanie się, to nie miejcie wątpliwości, że stoi za tym Edzio. On jest gotów na wszystko, żeby ukraść komuś dobry, dochodowy pomysł.&lt;/&gt;<br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Fachowiec wczesną porą&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt; - umów się dotrzymuje. Oto wskazanie, którym - jak naiwnie sądziłem - kieruje się rzesza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!