Typ tekstu: Książka
Autor: Piątkowska Monika, Talko Leszek
Tytuł: Talki w wielkim mieście
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2001
deponuję w twoich rękach, czytelniku. Jeśli zobaczysz w księgarni dwie powieści zatytułowane Taniec z wężem, nie miej wątpliwości, którą kupić. Nie pisz do mnie, że powinniśmy z Edziem połączyć wysiłki. Nie z tym beztalenciem, który na dodatek stał dalej od staruszka. Poza tym Krzyżaków też miały kręcić dwie ekipy, więc precedens już był.
Gdyby się okazało, że zginąłem w tajemniczych okolicznościach, popełniając samobójstwo przez zakatowanie się, to nie miejcie wątpliwości, że stoi za tym Edzio. On jest gotów na wszystko, żeby ukraść komuś dobry, dochodowy pomysł.
Fachowiec wczesną porą
- umów się dotrzymuje. Oto wskazanie, którym - jak naiwnie sądziłem - kieruje się rzesza
deponuję w twoich rękach, czytelniku. Jeśli zobaczysz w księgarni dwie powieści zatytułowane Taniec z wężem, nie miej wątpliwości, którą kupić. Nie pisz do mnie, że powinniśmy z Edziem połączyć wysiłki. Nie z tym beztalenciem, który na dodatek stał dalej od staruszka. Poza tym Krzyżaków też miały kręcić dwie ekipy, więc precedens już był. <br>Gdyby się okazało, że zginąłem w tajemniczych okolicznościach, popełniając samobójstwo przez zakatowanie się, to nie miejcie wątpliwości, że stoi za tym Edzio. On jest gotów na wszystko, żeby ukraść komuś dobry, dochodowy pomysł.&lt;/&gt;<br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Fachowiec wczesną porą&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt; - umów się dotrzymuje. Oto wskazanie, którym - jak naiwnie sądziłem - kieruje się rzesza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!