Typ tekstu: Książka
Autor: Grzegorz Brzozowicz, Filip Łobodziński
Tytuł: 100 płyt, które wstrząsnęły światem. Kronika czasów popkultury.
Rok: 2000
12 lat. Wkrótce objawiły się jego zdolności kompozytorskie, które wraz z wirtuozerią jako muzyka i zdolnościami tanecznymi doprowadziły do kontraktu z firmą Warner Bros.
Po pięciu albumach, które zyskały pochlebne oceny krytyki, ale nie były wielkimi przebojami (For You, Prince, Dirty Mind, Controversy, 1999), Prince zdecydował się na krok bez precedensu - wyprodukowanie filmu fabularnego i płyty, gdzie mógłby zmierzyć się z demonami swej burzliwej młodości.
Po zakończeniu trasy Prince kontynuował przygotowania do filmu, razem z Albertem Magnolim. Był to trzydziestojednoletni wówczas absolwent wydziału filmowego University of Southern California, który na spotkanie z Prince' em w Minneapolis przybył urzeczony płytą 1999.
Skoncentrował
12 lat. Wkrótce objawiły się jego zdolności kompozytorskie, które wraz z wirtuozerią jako muzyka i zdolnościami tanecznymi doprowadziły do kontraktu z firmą Warner Bros.<br>Po pięciu albumach, które zyskały pochlebne oceny krytyki, ale nie były wielkimi przebojami (For You, Prince, Dirty Mind, Controversy, 1999), Prince zdecydował się na krok bez precedensu - wyprodukowanie filmu fabularnego i płyty, gdzie mógłby zmierzyć się z demonami swej burzliwej młodości.<br>Po zakończeniu trasy Prince kontynuował przygotowania do filmu, razem z Albertem Magnolim. Był to trzydziestojednoletni wówczas absolwent wydziału filmowego University of Southern California, który na spotkanie z Prince' em w Minneapolis przybył urzeczony płytą 1999.<br>Skoncentrował
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!