Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy odzieży
Rok: 2003
do 50. Dominują kolekcje i wzory bardziej klasyczne, na co dzień i na większe wyjście. Na ofertę składają się produkty wiodących na rynku firm konfekcji damskiej, np. Huke.
MaxMara prestiżowa i ekskluzywna marka odzieżowa, z 50-letnią tradycja. To kolekcje, które ubierają kobietę od stóp do głów. Najwyższa jakość materiałów, precyzyjne szycie - jakość, szyk i styl.
Diverse alternatywny styl dla ludzi młodych. Odzież sportowo - codzienna, typowo uliczna, również snowbordowa. Niepowtarzalne fasony i kolory. Można tu kupić także dodatki takie jak plecaki czy czapki.
Deni Cler słynie z pięknych i luksusowych kreacji. Cechą charakterystyczną strojów jest nieprzemijająca, wysublimowana elegancja przy zachowaniu indywidualności
do 50. Dominują kolekcje i wzory bardziej klasyczne, na co dzień i na większe wyjście. Na ofertę składają się produkty wiodących na rynku firm konfekcji damskiej, np. Huke.<br>&lt;name type="org"&gt;MaxMara&lt;/&gt; prestiżowa i ekskluzywna marka odzieżowa, z 50-letnią tradycja. To kolekcje, które ubierają kobietę od stóp do głów. Najwyższa jakość materiałów, precyzyjne szycie - jakość, szyk i styl.<br>&lt;name type="org"&gt;Diverse&lt;/&gt; alternatywny styl dla ludzi młodych. Odzież sportowo - codzienna, typowo uliczna, również snowbordowa. Niepowtarzalne fasony i kolory. Można tu kupić także dodatki takie jak plecaki czy czapki.<br>&lt;name type="org"&gt;Deni Cler&lt;/&gt; słynie z pięknych i luksusowych kreacji. Cechą charakterystyczną strojów jest nieprzemijająca, wysublimowana elegancja przy zachowaniu indywidualności
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego