Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
trwania obrotu, jest podnoszenie ciśnienia w układzie hydraulicznym i wybór silników hydraulicznych o większej chłonności jednostkowej. Taki kierunek działań również prowadzi do zmniejszenia nominalnej prędkości obrotowej nadwozia.
Oba kierunki działań mają na celu zwiększenie momentu rozwijanego przez mechanizm obrotu nadwozia. Skrócenie czasu trwania cyklu roboczego koparki, na drodze zmniejszania nominalnej prędkości obrotowej, może wydać się niekorzystne z handlowego punktu widzenia. Parametr ten jest bowiem jednym z najczęściej umieszczanych w wielu prospektach reklamowych. Jednak taki kierunek działań jest obecnie dominujący i koparki, których nadwozia obracają się z prędkościami powyżej 10 obr/min należą do rzadkości.

12.Mechanizmy jazdy koparek gąsienicowych
12.1.Wprowadzenie
trwania obrotu, jest podnoszenie ciśnienia w układzie hydraulicznym i wybór silników hydraulicznych o większej chłonności jednostkowej. Taki kierunek działań również prowadzi do zmniejszenia nominalnej prędkości obrotowej nadwozia.<br>Oba kierunki działań mają na celu zwiększenie momentu rozwijanego przez mechanizm obrotu nadwozia. Skrócenie czasu trwania cyklu roboczego koparki, na drodze zmniejszania nominalnej prędkości obrotowej, może wydać się niekorzystne z handlowego punktu widzenia. Parametr ten jest bowiem jednym z najczęściej umieszczanych w wielu prospektach reklamowych. Jednak taki kierunek działań jest obecnie dominujący i koparki, których nadwozia obracają się z prędkościami powyżej 10 obr/min należą do rzadkości.<br><br>&lt;tit&gt;12.Mechanizmy jazdy koparek gąsienicowych&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;12.1.Wprowadzenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego