Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
Pan, że gdyby jednak powstał ten nowy obiekt, doprowadziłoby to do upadłości sklepów funkcjonujących na waszym osiedlu?
Każdy ma swój biznes. Właściciele prywatni mają swój, spółdzielnia swój. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby właściciele sklepów wystąpili ze swoją własną ofertą zagospodarowania terenu spółdzielni. Ja mogę zagwarantować, że ich ofertę potraktujemy priorytetowo.
Panie prezesie, jak daleko zaszły sprawy sprzedaży działki i kto jeszcze, oprócz firmy ITM, jest zainteresowany jej kupnem?
Na razie ewentualną sprzedażą działki jest zainteresowana tylko ta firma. Ale, tak jak już wcześniej wspomniałem, spółdzielnia nie będzie sprzedawać swojego mienia, a tym bardziej gruntów.
Czy były oferty pasłęckich handlowców?
Nie
Pan, że gdyby jednak powstał ten nowy obiekt, doprowadziłoby to do upadłości sklepów funkcjonujących na waszym osiedlu?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Każdy ma swój biznes. Właściciele prywatni mają swój, spółdzielnia swój. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby właściciele sklepów wystąpili ze swoją własną ofertą zagospodarowania terenu spółdzielni. Ja mogę zagwarantować, że ich ofertę potraktujemy priorytetowo.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Panie prezesie, jak daleko zaszły sprawy sprzedaży działki i kto jeszcze, oprócz firmy ITM, jest zainteresowany jej kupnem?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Na razie ewentualną sprzedażą działki jest zainteresowana tylko ta firma. Ale, tak jak już wcześniej wspomniałem, spółdzielnia nie będzie sprzedawać swojego mienia, a tym bardziej gruntów.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Czy były oferty pasłęckich handlowców?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego