Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 17.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
i cieszy się specjalnymi względami decydentów.
Co będzie dalej? Być może sprawa systemu informatycznego dla kas na razie przyschnie. W służbie zdrowia panuje zamęt, szykują się zmiany personalne na wysokich stanowiskach w kasach, a nawet kompleksowe zmiany w systemie ubezpieczeń zdrowotnych. Sprawa braku systemu informatycznego może więc nie zostać potraktowana priorytetowo. A później trudno może być znaleźć winnego opóźnień. Niewykluczone także, że zmiany w przepisach spowodują konieczność wprowadzenia zmian do oprogramowania.
Artur Wojda
i cieszy się specjalnymi względami decydentów. <br>Co będzie dalej? Być może sprawa systemu informatycznego dla kas na razie przyschnie. W służbie zdrowia panuje zamęt, szykują się zmiany personalne na wysokich stanowiskach w kasach, a nawet kompleksowe zmiany w systemie ubezpieczeń zdrowotnych. Sprawa braku systemu informatycznego może więc nie zostać potraktowana priorytetowo. A później trudno może być znaleźć winnego opóźnień. Niewykluczone także, że zmiany w przepisach spowodują konieczność wprowadzenia zmian do oprogramowania.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Artur Wojda
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!