Typ tekstu: Książka
Autor: Gotowała Jerzy
Tytuł: Najkrócej żyją motyle. Lotnictwo rozpoznawcze wciąż niezbędne
Rok: 1996
Uznał, że to już najwyższa pora zbierać się do domu. Ledwo minął ostrą jak nóż linię wybrzeża od razu rozpoczął mozolny nabór wysokości. Chwilę gnał prosto na północ, a potem wykonał zwrot w lewo na północny-zachód. Ten manewr w zamiarze miał zmylić wysłane za nim pogonie i doprowadzić "Czarownicę" prościutko do bazy.
Nagle na ekranie pokładowego radiolokatora pojawiły się dwa trzymające się lekko z tyłu zielonkawej barwy świetlne punkciki. a więc jednak... a więc został dostrzeżony, odkryty, kiedy baraszkował nad wyznaczonym w zadaniu rejonem rozpoznania a jego obecna pozycja w przestrzeni była już wszystkim doskonale znana.
Rzucił okiem w tamtym
Uznał, że to już najwyższa pora zbierać się do domu. Ledwo minął ostrą jak nóż linię wybrzeża od razu rozpoczął mozolny nabór wysokości. Chwilę gnał prosto na północ, a potem wykonał zwrot w lewo na północny-zachód. Ten manewr w zamiarze miał zmylić wysłane za nim pogonie i doprowadzić "Czarownicę" prościutko do bazy.<br>Nagle na ekranie pokładowego radiolokatora pojawiły się dwa trzymające się lekko z tyłu zielonkawej barwy świetlne punkciki. a więc jednak... a więc został dostrzeżony, odkryty, kiedy baraszkował nad wyznaczonym w zadaniu rejonem rozpoznania a jego obecna pozycja w przestrzeni była już wszystkim doskonale znana.<br>Rzucił okiem w tamtym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego