Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
rozkładem dnia pracy
British Airways łącznie ze swoimi europejskimi partnerami: DEUTSCHE BA i TAT utrzymują połączenia do prawie stu europejskich miast. Oferują Państwu blisko 1000 lotów dziennie w Europie oraz połączenia z całym światem.

Skorzystaj z połączeń
Zamierzacie Państwo złapać kolejne połączenie? Jeśli tak, przekonacie się, że zaproponowana przez nas procedura tranzytu jest łatwa i szybka, a to dzięki nowo otwartemu Centrum Połączeń Lotów Tranzytowych na Londyńskim Heathrow - Terminal 1. Pozwala to pasażerom Club Europe na transfer bez ponownej kontroli paszportów i kontroli związanej z bezpieczeństwem.

Dobre strony Club Europe
Pracujemy dla Ciebie
Nową klasę Club Europe stworzyliśmy z myślą o
rozkładem dnia pracy<br>British Airways łącznie ze swoimi europejskimi partnerami: DEUTSCHE BA i TAT utrzymują połączenia do prawie stu europejskich miast. Oferują Państwu blisko 1000 lotów dziennie w Europie oraz połączenia z całym światem.<br><br>&lt;tit&gt;Skorzystaj z połączeń &lt;/&gt;<br>Zamierzacie Państwo złapać kolejne połączenie? Jeśli tak, przekonacie się, że zaproponowana przez nas procedura tranzytu jest łatwa i szybka, a to dzięki nowo otwartemu Centrum Połączeń Lotów Tranzytowych na Londyńskim Heathrow - Terminal 1. Pozwala to pasażerom Club Europe na transfer bez ponownej kontroli paszportów i kontroli związanej z bezpieczeństwem.<br><br>&lt;tit&gt;Dobre strony Club Europe&lt;/&gt;<br>Pracujemy dla Ciebie<br>Nową klasę Club Europe stworzyliśmy z myślą o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego