Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 12.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pozostał zachwyt nad wokalnymi możliwościami wrocławianki, które są ogromne". (Tomasz Cyz)

"Zjawiskowo śpiewała na ostatniej Warszawskiej Jesieni, wyrastając na najciekawszą interpretatorkę współczesnej muzyki wokalnej w Polsce. Zasługuje na wielką karierę międzynarodową". (Mieczysław Kominek)

Przypominamy

W tym roku wcześniej niż zwykle rozpoczynamy "akcję paszportową", zdecydowaliśmy się bowiem wprowadzić pewne zmiany w procedurze wyłaniania laureatów nagród kulturalnych naszego tygodnika.

Po pierwsze, wprowadzamy ścisłą kategorię "nominowani", której dotychczas nie było. To znaczy nominowanymi mogli czuć się wszyscy wymienieni (choćby raz!) przez krytyków, co jednak prowadziło do inflacji wyróżnienia.

Teraz będzie inaczej.

Zwiększamy do dziesięciu liczbę nominujących w każdej dziedzinie (poprzednio było pięciu), dzięki czemu
pozostał zachwyt nad wokalnymi możliwościami wrocławianki, które są ogromne". (Tomasz Cyz)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;"Zjawiskowo śpiewała na ostatniej Warszawskiej Jesieni, wyrastając na najciekawszą interpretatorkę współczesnej muzyki wokalnej w Polsce. Zasługuje na wielką karierę międzynarodową". (Mieczysław Kominek)&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Przypominamy&lt;/&gt;<br><br>W tym roku wcześniej niż zwykle rozpoczynamy "akcję paszportową", zdecydowaliśmy się bowiem wprowadzić pewne zmiany w procedurze wyłaniania laureatów nagród kulturalnych naszego tygodnika.<br><br>Po pierwsze, wprowadzamy ścisłą kategorię "nominowani", której dotychczas nie było. To znaczy nominowanymi mogli czuć się wszyscy wymienieni (choćby raz!) przez krytyków, co jednak prowadziło do inflacji wyróżnienia.<br><br>Teraz będzie inaczej.<br><br>Zwiększamy do dziesięciu liczbę nominujących w każdej dziedzinie (poprzednio było pięciu), dzięki czemu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego