Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 3
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
uczestniczyło 4699 uczniów z 49 województw. W bieżącym roku szkolnym do programu zakwalifikowano 490 uczniów szkół podstawowych i średnich z 46 województw. Wnioski o objęcie pomocą Funduszu może złożyć każdy, również sama zainteresowana osoba. Najczęściej jednak czynią to szkoły. Kwalifikacja przeprowadzana jest w oparciu i prezentowane wyniki pracy w czterostopniowej procedurze. Od 1985 r. nominacje są wręczane nowym stypendystom na Zamku Królewskim w Warszawie.
Fundusz przede wszystkim pomaga w rozwoju, poszerzając możliwości aktywności, umożliwiając nieodpłatny udział w organizowanych przez siebie zajęciach oraz - w przypadku stypendystów, dofinansowując realizację wybranych przedsięwzięć służących ich rozwojowi.
(gram)Z kroniki GOPR - BOR-owcy na nartach

Mały
uczestniczyło 4699 uczniów z 49 województw. W bieżącym roku szkolnym do programu zakwalifikowano 490 uczniów szkół podstawowych i średnich z 46 województw. Wnioski o objęcie pomocą Funduszu może złożyć każdy, również sama zainteresowana osoba. Najczęściej jednak czynią to szkoły. Kwalifikacja przeprowadzana jest w oparciu i prezentowane wyniki pracy w czterostopniowej procedurze. Od 1985 r. nominacje są wręczane nowym stypendystom na Zamku Królewskim w Warszawie.<br>Fundusz przede wszystkim pomaga w rozwoju, poszerzając możliwości aktywności, umożliwiając nieodpłatny udział w organizowanych przez siebie zajęciach oraz - w przypadku stypendystów, dofinansowując realizację wybranych przedsięwzięć służących ich rozwojowi.<br>&lt;au&gt;(gram)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z kroniki GOPR - BOR-owcy na nartach&lt;/tit&gt;<br><br>Mały
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego