Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
odszkodowanie w wys. 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny.
(PAP)Makabryczny mord w centrum miasta

wrocŁaw Do zabójstwa dwóch osób: 33-letniej Ukrainki i 25-letniego Polaka doszło w prywatnym mieszkaniu w centrum Wrocławia. Oboje zostali zastrzeleni przez nieznanego jeszcze sprawcę.
PAP dowiedziała się że kobieta, która najprawdopodobniej była prostytutką, została zabita strzałem w głowę.
(PAP)Grecki konsul mógł mieć związki z gangsterami

Były konsul honorowy Grecji w Trójmieście uciekł z Polski

Fivos F. wyjechał z Polski po tym, jak policja ujęła w Meksyku Ryszarda Boguckiego, domniemanego zabójcę "Pershinga", jednego z bossów "Pruszkowa".
O tym, że były dyplomata wyjechał z
odszkodowanie w wys. 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Makabryczny mord w centrum miasta&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;wrocŁaw&lt;/&gt; Do zabójstwa dwóch osób: 33-letniej Ukrainki i 25-letniego Polaka doszło w prywatnym mieszkaniu w centrum Wrocławia. Oboje zostali zastrzeleni przez nieznanego jeszcze sprawcę.<br>PAP dowiedziała się że kobieta, która najprawdopodobniej była prostytutką, została zabita strzałem w głowę.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Grecki konsul mógł mieć związki z gangsterami&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Były konsul honorowy Grecji w Trójmieście uciekł z Polski&lt;/&gt;<br><br>Fivos F. wyjechał z Polski po tym, jak policja ujęła w Meksyku Ryszarda Boguckiego, domniemanego zabójcę "Pershinga", jednego z bossów "Pruszkowa".<br>O tym, że były dyplomata wyjechał z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego