Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
ten uciął sobie drzemkę, ona ucięła mu głowę. I wygrała wojnę.

12. Z zemsty
Stary motyw odpłacania pięknym za nadobne: - Jeżeli on mnie zdradzi, ja też się niezwłocznie z kimś puszczę. W drugą stronę działa to również - jak pokazuje Cortazar w "Grze w klasy". Coratio Oliveira zdradza tam Magę z prostytutką, co jest po prostu niesmaczne.
Uznane jest też zadanie się z osobą trzecią na złość osobie drugiej. I to nie tylko w liceach i na pierwszych latach studiów, ale również u Irvinga w utworze "Małżeństwo wagi półśredniej".

13. W celach szkoleniowych
Szczególnie cenione w przypadku młodych władców. O profesjonalnych kursach
ten uciął sobie drzemkę, ona ucięła mu głowę. I wygrała wojnę. <br><br>12. Z zemsty<br>Stary motyw odpłacania pięknym za nadobne: - Jeżeli on mnie zdradzi, ja też się niezwłocznie z kimś puszczę. W drugą stronę działa to również - jak pokazuje Cortazar w "Grze w klasy". Coratio Oliveira zdradza tam Magę z prostytutką, co jest po prostu niesmaczne. <br>Uznane jest też zadanie się z osobą trzecią na złość osobie drugiej. I to nie tylko w liceach i na pierwszych latach studiów, ale również u Irvinga w utworze "Małżeństwo wagi półśredniej".<br><br>13. W celach szkoleniowych<br>Szczególnie cenione w przypadku młodych władców. O profesjonalnych kursach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego