Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Płakała. Dźgnął ją nożem, walił głową o ścianę, aż przestała oddychać. Błagałam, by pozwolił mi zawieźć córkę do szpitala. Zawieźli ich tam sąsiedzi. Nie wiedzieli, że w torbie Mehmet A. ukrył umierającą Karolinkę.
W niewinność Żanety B. nie wierzy Mariola Drzewiecka (34 l.) z Rudy Śląskiej, która wychowywała dziewczynkę. - Była prostytutką. To ze swoim alfonsem, miała Karolinkę. Podrzucała mi małą i znikała na całe tygodnie.
Kiedy Karolinka miała półtora roku, matka wywiozła ją do Niemiec.
- Słyszałam, że skumała się tam z Turkiem. Wiem, że dla pieniądzy mogła zakatować własne dziecko. Ona kochała szmal! - Mariola nie ma złudzeń.
REC, MW, AE, MS
Płakała. Dźgnął ją nożem, walił głową o ścianę, aż przestała oddychać. Błagałam, by pozwolił mi zawieźć córkę do szpitala. Zawieźli ich tam sąsiedzi. Nie wiedzieli, że w torbie Mehmet A. ukrył umierającą Karolinkę.&lt;/&gt;<br>W niewinność Żanety B. nie wierzy Mariola Drzewiecka (34 l.) z Rudy Śląskiej, która wychowywała dziewczynkę. &lt;q&gt;- Była prostytutką. To ze swoim alfonsem, miała Karolinkę. Podrzucała mi małą i znikała na całe tygodnie.&lt;/&gt;<br>Kiedy Karolinka miała półtora roku, matka wywiozła ją do Niemiec.<br>&lt;q&gt;- Słyszałam, że skumała się tam z Turkiem. Wiem, że dla pieniądzy mogła zakatować własne dziecko. Ona kochała szmal!&lt;/&gt; - Mariola nie ma złudzeń.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;REC, MW, AE, MS
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego