Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 259
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1997
okres wstrzemięźliwości, stosowaniu bromków, masażu prostaty, zimnych kąpieli oraz mikstur sporządzanych z żelaza, chininy, a nawet arszeniku i strychniny.

Obecnie specjaliści potrafią znacznie skuteczniej leczyć zaburzenia wzwodu. Kłopot polega na tym, że tylko niewielka część mężczyzn dotkniętych tym "wstydliwym" zaburzeniem zgłasza się do lekarza. Tak jest nawet w krajach mniej pruderyjnych niż Polska. W USA i Europie Zachodniej leczy się tylko 10 proc. mężczyzn, mimo, że współczesna medycyna potrafi pomóc. Wielu mężczyzn cierpi z powodu impotencji, a mimo to nie potrafi zdecydować się na wizytę u specjalisty!

Podobnie wiele osób jest błędnie przekonanych, że nie można uprawiać seksu w wieku starszym
okres wstrzemięźliwości, stosowaniu bromków, masażu prostaty, zimnych kąpieli oraz mikstur sporządzanych z żelaza, chininy, a nawet arszeniku i strychniny.<br><br>Obecnie specjaliści potrafią znacznie skuteczniej leczyć zaburzenia wzwodu. Kłopot polega na tym, że tylko niewielka część mężczyzn dotkniętych tym "wstydliwym" zaburzeniem zgłasza się do lekarza. Tak jest nawet w krajach mniej pruderyjnych niż Polska. W USA i Europie Zachodniej leczy się tylko 10 proc. mężczyzn, mimo, że współczesna medycyna potrafi pomóc. Wielu mężczyzn cierpi z powodu impotencji, a mimo to nie potrafi zdecydować się na wizytę u specjalisty!<br><br>Podobnie wiele osób jest błędnie przekonanych, że nie można uprawiać seksu w wieku starszym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego