Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
KGHM Polish Indoors we wrocławskiej Hali Ludowej.
Wszyscy wystąpią dzięki dzikim kartom, bo żadnemu z 19 Polaków nie udało się przebrnąć przez eliminacje. Turniej ma najwyższą z możliwych pulę nagród w swojej kategorii - 150 tysięcy euro - jednak na najlepszych nie można tu liczyć. Challengery to turnieje dla graczy, którzy dopiero przebijają się do czołówki.
Niemiecki miesięcznik "Tennis Magazin" zatytułował reportaż z wrocławskiego turnieju: "Pod najwyższym dachem świata". Kopuła Hali Ludowej jest zawieszona na wysokości 42 metrów i jeszcze żadnemu tenisiście nie udało się posłać tam piłki.
- To obiekt godny finału Pucharu Davisa - twierdzi red. Bohdan Tomaszewski. - Oczami wyobraźni widzę pełne trybuny i
KGHM Polish Indoors we wrocławskiej Hali Ludowej.<br>Wszyscy wystąpią dzięki dzikim kartom, bo żadnemu z 19 Polaków nie udało się przebrnąć przez eliminacje. Turniej ma najwyższą z możliwych pulę nagród w swojej kategorii - 150 tysięcy euro - jednak na najlepszych nie można tu liczyć. Challengery to turnieje dla graczy, którzy dopiero przebijają się do czołówki.<br>Niemiecki miesięcznik "Tennis Magazin" zatytułował reportaż z wrocławskiego turnieju: "Pod najwyższym dachem świata". Kopuła Hali Ludowej jest zawieszona na wysokości 42 metrów i jeszcze żadnemu tenisiście nie udało się posłać tam piłki.<br>&lt;q&gt;- To obiekt godny finału Pucharu Davisa&lt;/&gt; - twierdzi red. Bohdan Tomaszewski. &lt;q&gt;- Oczami wyobraźni widzę pełne trybuny i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego