Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
co gorsza, nie ufa też ludziom, których nie zna. Dlatego z takim trudem podejmuje zmiany kadrowe - tłumaczy jeden ze współpracowników nowego prezesa.
Choć od czasu objęcia prezesury przez Dworaka minął miesiąc, za organizację biura zarządu wciąż odpowiada Bogusław Piwowar. To najbardziej zaufany człowiek Kwiatkowskiego z całej TVP. Kwiatkowski sprowadził go przed sześciu laty z KRRiTV, gdzie wcześniej razem pracowali. Cały czas ma on wgląd nie tylko do wszystkich dokumentów przechodzących przez zarząd, ale też do informacji poufnych, bo Kwiatkowski ustanowił go pełnomocnikiem ds. informacji niejawnych.
W kuluarach mówi się, że Piwowar odejdzie, ale prawdopodobnie jego miejsca zajmie Tomasz Posadzki. Wszedł on
co gorsza, nie ufa też ludziom, których nie zna. Dlatego z takim trudem podejmuje zmiany kadrowe&lt;/&gt; - tłumaczy jeden ze współpracowników nowego prezesa.<br>Choć od czasu objęcia prezesury przez &lt;name type="person"&gt;Dworaka&lt;/&gt; minął miesiąc, za organizację biura zarządu wciąż odpowiada &lt;name type="person"&gt;Bogusław Piwowar&lt;/&gt;. To najbardziej zaufany człowiek &lt;name type="person"&gt;Kwiatkowskiego&lt;/&gt; z całej &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt;. &lt;name type="person"&gt;Kwiatkowski&lt;/&gt; sprowadził go przed sześciu laty z &lt;name type="org"&gt;KRRiTV&lt;/&gt;, gdzie wcześniej razem pracowali. Cały czas ma on wgląd nie tylko do wszystkich dokumentów przechodzących przez zarząd, ale też do informacji poufnych, bo &lt;name type="person"&gt;Kwiatkowski&lt;/&gt; ustanowił go pełnomocnikiem ds. informacji niejawnych.<br>W kuluarach mówi się, że &lt;name type="person"&gt;Piwowar&lt;/&gt; odejdzie, ale prawdopodobnie jego miejsca zajmie &lt;name type="person"&gt;Tomasz Posadzki&lt;/&gt;. Wszedł on
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego