Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
jakości przy artykułach spożywczych, to jedno z nielicznych utrudnień, które pozostały. Za to handel artykułami przemysłowymi zwolniony jest z opłat celnych.
Obradom i referatom w MOK-u towarzyszyła wystawa, na której prezentowały się głównie firmy słowackie. Dominowała oferta turystyczna. Słowacy reklamowali też swoje piwo, bryndzę. Szkoda tylko, że jedynie nieliczni przedsiębiorcy postarali się o broszury w języku polskim. Można było za to dostać ulotki w języku angielskim czy niemieckim.
Organizatorem 2-dniowej imprezy było starostwo nowotarskie przy współudziale Euroregionu Tatry i Urzędu Miasta Spiska Nowa Wieś na Słowacji. Impreza finansowana była z funduszu PHARE w ramach programu małych projektów euroregionalnych.
Beata
jakości przy artykułach spożywczych, to jedno z nielicznych utrudnień, które pozostały. Za to handel artykułami przemysłowymi zwolniony jest z opłat celnych.<br>Obradom i referatom w MOK-u towarzyszyła wystawa, na której prezentowały się głównie firmy słowackie. Dominowała oferta turystyczna. Słowacy reklamowali też swoje piwo, bryndzę. Szkoda tylko, że jedynie nieliczni przedsiębiorcy postarali się o broszury w języku polskim. Można było za to dostać ulotki w języku angielskim czy niemieckim.<br>Organizatorem 2-dniowej imprezy było starostwo nowotarskie przy współudziale Euroregionu Tatry i Urzędu Miasta Spiska Nowa Wieś na Słowacji. Impreza finansowana była z funduszu PHARE w ramach programu małych projektów euroregionalnych.<br>&lt;au&gt;Beata
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego