Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.23
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
można ich ukarać nawet 1 mln zł. Niemal bezkarni, niecny proceder ciągną dalej.
Co nam zostaje? Jedynie bojkot. Trzeba zapamiętać fałszerzy z list drukowanych w mediach (najbliższa w "GL" we wtorek), omijać ich stacje z daleka i kupować paliwo tylko w pewnych miejscach, choć może nieco drożej.
Nic tak nie przemawia do rozumu, jak kasa.
HENRYKA BEDNARSKA


Dzieli ich Maryja
Policja musi ustalić: czyja jest Matka Boska? Szymańskiego czy Kowalskiego? Szymański ją namalował, Kowalski zamówił. Obaj zgadzają się tylko w jednym: Matka Boska to nie Myszka Miki, żeby kupczyć jej wizerunkiem.
Marek Szymański, malarz amator, ojciec szóstki dzieci. Maluje w kuchni swego M4
można ich ukarać nawet 1 mln zł. Niemal bezkarni, niecny proceder ciągną dalej. <br>Co nam zostaje? Jedynie bojkot. Trzeba zapamiętać fałszerzy z list drukowanych w mediach (najbliższa w "GL" we wtorek), omijać ich stacje z daleka i kupować paliwo tylko w pewnych miejscach, choć może nieco drożej. <br>Nic tak nie przemawia do rozumu, jak kasa.<br>&lt;au&gt;HENRYKA BEDNARSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Dzieli ich Maryja&lt;/&gt;<br>Policja musi ustalić: czyja jest Matka Boska? Szymańskiego czy Kowalskiego? Szymański ją namalował, Kowalski zamówił. Obaj zgadzają się tylko w jednym: Matka Boska to nie Myszka Miki, żeby kupczyć jej wizerunkiem. <br>Marek Szymański, malarz amator, ojciec szóstki dzieci. Maluje w kuchni swego M4
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego