Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
facetach

Jesteś tak zdezorientowana wyglądem i obyczajami godowymi przeróżnych facetów, że gubisz się w męskiej dżungli? Abyś lepiej zrozumiała osobników noszących chromosom Y, wysłaliśmy odważne seksbadaczki, by dokładnie poznały miejsca występowania i rytuały seksualne sześciu najpopularniejszych męskich typów. Oto wyniki naszych badań.
Lilka Fajer

Gatunek: Artistus pretendus

Cechy szczególne: W przemoczonym ubraniu waży 50 kilogramów (nie zapominaj, że głoduje), od stóp do głów ubiera się na czarno. W kieszeni na piersi nosi plastikową jednorazową zapalniczkę (nigdy nie ma własnych papierosów, zawsze sępi) i dziesięć dyżurnych złotych.
Środowisko naturalne: Zadymione kawiarnie, galerie sztuki i słabo oświetlone miejsca o niezwykłej atmosferze.
Zalety: On
facetach&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Jesteś tak zdezorientowana wyglądem i obyczajami godowymi przeróżnych facetów, że gubisz się w męskiej dżungli? Abyś lepiej zrozumiała osobników noszących chromosom Y, wysłaliśmy odważne &lt;orig&gt;seksbadaczki&lt;/&gt;, by dokładnie poznały miejsca występowania i rytuały seksualne sześciu najpopularniejszych męskich typów. Oto wyniki naszych badań.<br>Lilka Fajer&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gatunek: Artistus pretendus&lt;/&gt;<br><br>Cechy szczególne: W przemoczonym ubraniu waży 50 kilogramów (nie zapominaj, że głoduje), od stóp do głów ubiera się na czarno. W kieszeni na piersi nosi plastikową jednorazową zapalniczkę (nigdy nie ma własnych papierosów, zawsze sępi) i dziesięć dyżurnych złotych.<br>Środowisko naturalne: Zadymione kawiarnie, galerie sztuki i słabo oświetlone miejsca o niezwykłej atmosferze.<br>Zalety: On
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego