Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
kawiarnie
* centrum sportowe
* sauna
* sala do masażu
Dla dzieci hotel zorganizował dziecięcy klub, gdzie można zostawić dziecko pod doskonałą opieką. Klimatyzowane pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w TV satelitarną, radio, telefon, mini-bar, balkony, suszarki do włosów.
PIERWSZE DZIECKO BEZPŁATNY HOTEL!
[...]

MALTA
Niewielka wyspa w basenie Morza Śródziemnego, która przyciąga uwagę turystów nie tylko ze względu na swoje bogactwo kulturowe, ale także na niezwykłą uprzejmość jej mieszkańców.
Nieodłącznym atrybutem Malty jest również krystalicznie czyste morze oraz wspaniały klimat.
Jej niepowtarzalny charakter polega również na tym, że odnaleźć można tutaj ślady ze wszystkich epok długiej historii ludzkości.
Wybraliśmy dla Państwa hotele i
kawiarnie<br>* centrum sportowe<br>* sauna<br>* sala do masażu<br>Dla dzieci hotel zorganizował dziecięcy klub, gdzie można zostawić dziecko pod doskonałą opieką. Klimatyzowane pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w TV satelitarną, radio, telefon, mini-bar, balkony, suszarki do włosów.<br>PIERWSZE DZIECKO BEZPŁATNY HOTEL!<br>[...]<br><br>&lt;tit&gt;MALTA&lt;/&gt;<br>Niewielka wyspa w basenie Morza Śródziemnego, która przyciąga uwagę turystów nie tylko ze względu na swoje bogactwo kulturowe, ale także na niezwykłą uprzejmość jej mieszkańców.<br>Nieodłącznym atrybutem Malty jest również krystalicznie czyste morze oraz wspaniały klimat.<br>Jej niepowtarzalny charakter polega również na tym, że odnaleźć można tutaj ślady ze wszystkich epok długiej historii ludzkości.<br>Wybraliśmy dla Państwa hotele i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego