Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
tych, którzy będą szli za tobą. Dla unaocznienia sobie, o co w tym chodzi, pooglądaj filmy z Monroe, zwłaszcza scenę, w której biegnie ona do pociągu w "Pół żartem, pół serio". Ten uroczy chód, te słodkie małe kroczki... No i co jak co, ale kołysanie miała opanowane do perfekcji.
- Nie przyciskaj kurczowo łokci do tułowia, pozwól ramionom na swobodę (ale bez przesady). Niech przekazują całemu światu: "Jestem zrelaksowana, pewna siebie i swobodna".
- Użyj sztuczki modelek, które chodzą z biodrami lekko podanymi do przodu i "wyprzedzającymi" ramiona.

Mój dom jest moją twierdzą. Pełną seksu...
Dom to miejsce, gdzie możesz bez skrępowania pokazać
tych, którzy będą szli za tobą. Dla unaocznienia sobie, o co w tym chodzi, pooglądaj filmy z Monroe, zwłaszcza scenę, w której biegnie ona do pociągu w "Pół żartem, pół serio". Ten uroczy chód, te słodkie małe kroczki... No i co jak co, ale kołysanie miała opanowane do perfekcji.<br>- Nie przyciskaj kurczowo łokci do tułowia, pozwól ramionom na swobodę (ale bez przesady). Niech przekazują całemu światu: "Jestem zrelaksowana, pewna siebie i swobodna".<br>- Użyj sztuczki modelek, które chodzą z biodrami lekko podanymi do przodu i "wyprzedzającymi" ramiona.<br><br>Mój dom jest moją twierdzą. Pełną seksu...<br>Dom to miejsce, gdzie możesz bez skrępowania pokazać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego