Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
zdradzili nam kilka
sztuczek, stosowanych przez modelki, aby
zaprezentować się jak najpiękniej.

Siedząc na krześle trzymaj plecy wyprostowane, a nogi złączone i skierowane lekko na bok.

Kiedy opalasz się, leżąc na leżaku lub na ręczniku, wyprostuj nogi i skrzyżuj je w kostkach. Twoja sylwetka będzie dzięki temu wyglądać smuklej. Nie przyciskaj rąk do tułowia, lecz odrzuć je lekko na boki.

Chodząc, wyobraź sobie, że przez całe twoje ciało przebiega mocno naciągnięta struna, od palców stóp aż po czubek głowy. To powinno ci pomóc trzymać się zawsze prosto.

Stawianie na ziemi najpierw palców, a dopiero potem pięt podziała na wygląd twoich stóp
zdradzili nam kilka <br>sztuczek, stosowanych przez modelki, aby <br>zaprezentować się jak najpiękniej. <br><br>Siedząc na krześle trzymaj plecy wyprostowane, a nogi złączone i skierowane lekko na bok. <br><br>Kiedy opalasz się, leżąc na leżaku lub na ręczniku, wyprostuj nogi i skrzyżuj je w kostkach. Twoja sylwetka będzie dzięki temu wyglądać smuklej. Nie przyciskaj rąk do tułowia, lecz odrzuć je lekko na boki. <br><br>Chodząc, wyobraź sobie, że przez całe twoje ciało przebiega mocno naciągnięta struna, od palców stóp aż po czubek głowy. To powinno ci pomóc trzymać się zawsze prosto. <br><br>Stawianie na ziemi najpierw palców, a dopiero potem pięt podziała na wygląd twoich stóp
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego