Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
chirurgia czyni dziś cuda!, mówisz i masz Leszku - odparł prezenter i obracając się w stronę kamery powiedział - Tymczasem żegnam się z państwem i serdecznie zapraszam na szokującą przerwę reklamową oraz następny program - Ukryta Kamera - To Możesz Być Ty!
Światła zgasły. Prezenter zdjął z twarzy sztuczny uśmiech i patrząc niemo na przyciskającego do piersi czek, wciąż na kolanach, Leszka Z., podrapał się po głowie.
- A moja żona.., i dziecko - nieśmiało zauważył Leszek.
- Abonencie Leszku, nie bądź pan dzieckiem, ty tylko hologramy - popatrzył na niego marszcząc nos - No, no, no, ale tu coś brzydko pachnie.
Leszek wykonał twarzą przepraszający grymas.
Oglądający następnego dnia
chirurgia czyni dziś cuda!, mówisz i masz Leszku - odparł prezenter i obracając się w stronę kamery powiedział - Tymczasem żegnam się z państwem i serdecznie zapraszam na szokującą przerwę reklamową oraz następny program - Ukryta Kamera - To Możesz Być Ty!<br>Światła zgasły. Prezenter zdjął z twarzy sztuczny uśmiech i patrząc niemo na przyciskającego do piersi czek, wciąż na kolanach, Leszka Z., podrapał się po głowie.<br>- A moja żona.., i dziecko - nieśmiało zauważył Leszek.<br>- Abonencie Leszku, nie bądź pan dzieckiem, ty tylko hologramy - popatrzył na niego marszcząc nos - No, no, no, ale tu coś brzydko pachnie.<br>Leszek wykonał twarzą przepraszający grymas. <br>Oglądający następnego dnia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego