Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 02.20 (8)
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 2000
misję wahadłowca z załogą, która oceniłaby, w jakim stanie jest międzynarodowe laboratorium i zabezpieczyła sprzęt, gdyż moduł Zaria utrzymujący obiekt na orbicie zapewnia bezpieczny i bezawaryjny lot jedynie przez 400 dni, czyli do końca kwietnia. Szczególnie zawodne okazały się baterie. NASA zamierzała dokonać modyfikacji, które umożliwiłyby prawidłowe działanie systemu napędowego przynajmniej do końca roku. Obecnie, gdy ustalono już termin startu modułu Zwiezda, kwietniowa misja promu Atlantis może zostać odwołana. Astronauci zaoszczędzą czas, a NASA pieniądze.

Agnieszka Przychodzeń TucsonTerapia duszy

W ciągu najbliższych dwóch, trzech lat leczenie chorych na schizofrenię mogą zrewolucjonizować nowe leki

"Jesteśmy na etapie znacznego przyspieszenia badań nad
misję wahadłowca z załogą, która oceniłaby, w jakim stanie jest międzynarodowe laboratorium i zabezpieczyła sprzęt, gdyż moduł Zaria utrzymujący obiekt na orbicie zapewnia bezpieczny i bezawaryjny lot jedynie przez 400 dni, czyli do końca kwietnia. Szczególnie zawodne okazały się baterie. NASA zamierzała dokonać modyfikacji, które umożliwiłyby prawidłowe działanie systemu napędowego przynajmniej do końca roku. Obecnie, gdy ustalono już termin startu modułu Zwiezda, kwietniowa misja promu Atlantis może zostać odwołana. Astronauci zaoszczędzą czas, a NASA pieniądze.<br><br>&lt;au&gt;Agnieszka Przychodzeń Tucson&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Terapia duszy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;W ciągu najbliższych dwóch, trzech lat leczenie chorych na schizofrenię mogą zrewolucjonizować nowe leki&lt;/&gt;<br><br>"Jesteśmy na etapie znacznego przyspieszenia badań nad
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!