Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
związaną z pójściem na odwyk był wstyd przed kolegami, znajomymi, przed otoczeniem. Wstydziłem się, że będę gorszy, myślałem, jak tu się pokazać w pracy".
Anka: Chcę podkreślić, że o wiele trudniej niż mężczyznom jest ujawnić się z tą wstydliwą tajemnicą kobietom-alkoholiczkom. Piją i albo nikt o tym nie wie
- przynajmniej tak im się wydaje - albo krąg wtajemniczonych ogranicza się do najbliższych. "Jeżeli pójdę na odwyk, wszyscy się dowiedzą i już do końca życia będę się bała spojrzeć ludziom w oczy" - tak uważają chyba wszystkie nałogowo pijące kobiety.
Monika: One naprawdę mają się czego bać - ocenia się je znacznie bardziej surowo
związaną z pójściem na odwyk był wstyd przed kolegami, znajomymi, przed otoczeniem. Wstydziłem się, że będę gorszy, myślałem, jak tu się pokazać w pracy".&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Chcę podkreślić, że o wiele trudniej niż mężczyznom jest ujawnić się z tą wstydliwą tajemnicą kobietom-alkoholiczkom. Piją i albo nikt o tym nie wie <br>- przynajmniej tak im się wydaje - albo krąg wtajemniczonych ogranicza się do najbliższych. "Jeżeli pójdę na odwyk, wszyscy się dowiedzą i już do końca życia będę się bała spojrzeć ludziom w oczy" - tak uważają chyba wszystkie nałogowo pijące kobiety.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Monika: One naprawdę mają się czego bać - ocenia się je znacznie bardziej surowo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!