Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
pomogą ci sprawić,że ten przystojniak nigdy o tobie nie zapomni.

Udawaj, że on jest twoim przyjacielem. Daruj sobie rozmowy o pogodzie. Inteligentni mężczyźni (a przecież o takich nam chodzi) mówią, że nie ma lepszego afrodyzjaku niż ciekawa, pozbawiona banałów rozmowa z piękną kobietą.

Podczas pierwszej rozmowy użyj jego imienia przynajmniej trzy razy. Powtarzanie imienia kogoś dopiero poznanego nie tylko pokazuje twoje nim zainteresowanie, ale także sprawia, że ów osobnik czuje się naprawdę doceniony.

Powiedz mu komplement. Ale tylko jeśli naprawdę tak czujesz. Szczery zachwyt pomoże ci go zdobyć. Nieszczery zabrzmi jak paskudna gierka.

Pokłóć się, ale tylko troszkę. Niektórzy mężczyźni
pomogą ci sprawić,że ten przystojniak nigdy o tobie nie zapomni.<br><br>Udawaj, że on jest twoim przyjacielem. Daruj sobie rozmowy o pogodzie. Inteligentni mężczyźni (a przecież o takich nam chodzi) mówią, że nie ma lepszego afrodyzjaku niż ciekawa, pozbawiona banałów rozmowa z piękną kobietą. <br><br>Podczas pierwszej rozmowy użyj jego imienia przynajmniej trzy razy. Powtarzanie imienia kogoś dopiero poznanego nie tylko pokazuje twoje nim zainteresowanie, ale także sprawia, że ów osobnik czuje się naprawdę doceniony. <br><br>Powiedz mu komplement. Ale tylko jeśli naprawdę tak czujesz. Szczery zachwyt pomoże ci go zdobyć. Nieszczery zabrzmi jak paskudna gierka.<br><br>Pokłóć się, ale tylko troszkę. Niektórzy mężczyźni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!