Typ tekstu: Książka
Autor: Wolanowski Lucjan
Tytuł: Upał i gorączka
Rok: 1996
więc także nad tym, aby podczas dozwolonych raz w miesiącu odwiedzin nikt z gości nie zdołał przeszmuglować heroiny. Niewątpliwie od zupełnego odcięcia narkomana od narkotyku zależy w dużej mierze powodzenie czy fiasko całego tu pobytu.
Dyscyplina nie jest zbyt surowa, wyżywienie znacznie lepsze niż w zwykłych zakładach karnych, a że przynajmniej co czwarty z osadzonych tu ludzi już kiedyś siedział, więc podobno umieją to ocenić. Najstraszliwsze są dla narkomana pierwsze dni bez heroiny, organizm rozmaicie reaguje na pozbawienie go stałej dawki narkotyku. Potem główną terapią jest praca, przeważnie na świeżym powietrzu.

Superintendent Fred Ainsworth, rosły mężczyzna w szortach i skarpetach sięgających
więc także nad tym, aby podczas dozwolonych raz w miesiącu odwiedzin nikt z gości nie zdołał przeszmuglować heroiny. Niewątpliwie od zupełnego odcięcia narkomana od narkotyku zależy w dużej mierze powodzenie czy fiasko całego tu pobytu.<br> Dyscyplina nie jest zbyt surowa, wyżywienie znacznie lepsze niż w zwykłych zakładach karnych, a że przynajmniej co czwarty z osadzonych tu ludzi już kiedyś siedział, więc podobno umieją to ocenić. Najstraszliwsze są dla narkomana pierwsze dni bez heroiny, organizm rozmaicie reaguje na pozbawienie go stałej dawki narkotyku. Potem główną terapią jest praca, przeważnie na świeżym powietrzu.<br><br> Superintendent Fred Ainsworth, rosły mężczyzna w szortach i skarpetach sięgających
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!